Skip to Content

دبیرخانه «یزد حسینیه ایران»:


مسئول روابط عمومی دبیرخانه «یزد حسینیه ایران» گفت: نوزادانی که از سوم تا پنجم شعبان در یزد متولد شوند و با اسامی یکی از شخصیت‌های کربلا نامگذاری شوند، جایزه دریافت خواهند کرد.

به گزارش میبد خبر، حسن دهقان‌پور با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک شعبان و میلاد با سعادت امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و حضرت سجاد (ع) اظهار داشت: نوزادانی که از سوم تا پنجم شعبان امسال متولد شوند و با یکی از اسامی قهرمانان کربلا نامگذاری شوند، از سوی دبیرخانه بین المللی یزد حسینیه ایران جایزه دریافت می‌کنند.

وی از جمله این اسامی به نام‌های حسین، عباس، علی‌اکبر، ابوالفضل، علی اصغر، قاسم، زینب، رقیه و اسماً ترکیبی با این اسامی نظیر امیرحسین و … اشاره کرد.

دهقان‌پور خاطرنشان کرد: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت یزد حسینیه ایران به نشانی yhi.ir از تاریخ ۱۵ شعبان یا ارسال پیامک به سامانه ۳۰۰۰۶۰۰۰۱۴ در این طرح شرکت کنند.

وی، ترویج اسامی متبرک و فرهنگ سازی برای زنده نگاه داشتن وقایع مهم تاریخی و دینی از جمله واقعه عاشورا را از اهداف اجرای این طرح برشمرد.

انتهای پیام/

مهر
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.