Skip to Content

معاون فرماندار میبد در نخستین جلسه ستاد ساماندهی جوانان:

ما مسئولین باید جوانان را از خودمان بدانیم


نخستین جلسه ستاد ساماندهی جوانان میبد در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش"میبدخبر"، به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون فرماندارمیبد بر توجه هر چه بیشتر مسئولین در گره‌گشایی از مشکلات جوانان تأکید کرد و گفت: اگر مسئولین باتدبیر و دلسوزی، مشکلات جوانان را در مقوله اشتغال و تسهیل ازدواج و مسکن حل کنند جوانان ما به آسیب‌های اجتماعی خانمان‌سوز مبتلا نمی‌شوند.

سید محسن فلاح افزود: ما باید جوانان را از خودمان بدانیم، آن‌ها را باور کنیم و به‌عنوان سرمایه انسانی و اسلامی و ملی، تمام امکانات لازم را برای حل این قشر بزرگ و آینده‌ساز جامعه بسیج کنیم.

برنامه‌ریزی مناسب اداره ورزش و جوانان و آموزش‌وپرورش در ایام اوقات فراغت دانش آموزان، برگزاری دوره‌های آموزش مهارت‌های زندگی و پیشگیری از اعتیاد در خانواده‌ها و ایجاد زمینه‌های برگزاری برنامه‌های شاد و نشاط‌آور از مصوبات این جلسه بود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.