Skip to Content

گزارش تصویری:

مانور پدافند غير عامل در میبد برگزار شد + تصاویر


مانور پدافند غیر عامل برای آمادگی هر چه بیشتر دانش آموزان در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی توسط حوزه های دانش آموزی ناحیه مقاومت بسیج میبد برگزار گردید.

به گزارش میبد خبر، مانور پدافند غیر عامل برای آمادگی هر چه بیشتر دانش آموزان در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی توسط حوزه های دانش آموزی ناحیه مقاومت بسیج میبد برگزار گردید.

حمله فرضي دشمن ، انفجار ، كمك رساني ، دستگيري سارق ، پناه گيري ، انتقال مجروجان از جمله برنامه هايي بود كه بسيج ناحيه مقاومت شهرستان ميبد با همكاري هلال احمر و آموزش و پرورش ، نيروي انتظامي ، شهرداري ، اداره برق واداره  آب  و فاضلاب به اجراي مانور آن پرداختند .

 


رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 3.6666666666666665 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.