Skip to Content

همزمان با سراسر کشور؛

مانور زلزله در آموزشگاه شاهدالعلوم بفروئیه برگزار می شود


نشست هماهنگی مانور زلزله با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و جمعی از مسئولین برگزار شد.

فرزین خادمی در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، در خصوص برگزاری این مانور بیان داشت: با عنایت به اینکه، بیستمین مانور سراسری زلزله با شعار مدرسه ایمن و جامعه تاب آور دریکی از مدارس شهرستان میبد برگزار می‌شود، باید مدرسه‌ای با فضای مناسب جهت اجرای این مانور انتخاب کرد.

معاون فرماندار میبد آموزش دادن به دانش آموزان قبل از اجرای مانور را یادآور شد و افزود: لازم است بدون ایجاد شرایط بحران‌زا، مردم را از اجرای این مانور آگاه کرد.

وی در پایان اظهار داشت: بیستمین مانور سراسری زلزله با شعار «مدرسه ایمن و جامعه تاب آور» در کلیه مدارس میبد برگزار خواهد شد و در مدرسه شاهدالعلوم بفروئیه روز 4 شنبه 7 آذرماه سال جاری به‌صورت نمادین با حضور مسئولین، مدیران و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.