Skip to Content

با سخنرانی های هماهنگ در سراسر کشور؛

له شدن معیشت مردم زیر لگد لشکر گسیل شده دولت به استان ها


لشکر مطالبه ساز دولت با محوریت مطهری، کواکبیان و زیبا کلام برای انحراف افکار عمومی از وضعیت بد اقتصادی بعد از برجام به سراسر کشور سفر خواهند کرد.

به گزارش میبدخبر به نقل ازمرصاد؛ فعال شدن زیرشاخه های خط  ایجاد انحراف در افکار عمومی به امید کمرنگ کردن مطالبات مردم از دولت برای تحقق بهبود وضعیت اقتصادی در دانشگاه های کشور کلید خورد.

 

بعد از چند گزارش بی بی سی فارسی درباره ضرورت عبور از نقد برجام، اینبار در کشور خط عبور از انتقادات اقتصادی و دور کردن مردم از شعارهای بهبود وضعیت اقتصادی دولت که رئیس جمهور آن را به تایید برجام گره زده بود آغاز شده است.

 

بعد از دادن امتیازات فراوان در برابر معدود امتیازات نسیه ایی که در هاله ای از ابهام قرار دارد فضای عمومی کشور در انتظار چرخیدن چرخ اقتصاد در شرایط نچرخیدن سانتریفیوژها هستند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، در این مسیر صادق زیبا کلام، مصطفی کواکبیان و علی مطهری در سخنانی غیر شفاف در راستای مسئله سازی کاذب برای جامعه با محوریت دانشگاه ها و تلاش برای ایجاد مطالبات کاذب در برابر مطالباتی مانند رفع بیکاری، بهبود فضای کسب کار، خروج از رکود و ... برآمدند.

 

در حالی که مطالبه اصلی قاطبه مردم نقد کار آمدی دستگاه اجرایی کشور در راستای عملی شدن مطالبات معیشتی است و به تاکید چهار وزیر کابینه روحانی کشور از رکود به سمت بحران می رود، سیاهی لشکر سرپوش روی این مطالبات روز گذشته در سه نقطه کشور در راستای به حاشیه بردن این خواست انجام وظیفه کردند.

 

صادق زیبا کلام در دانشکده علوم پزشکی تهران با عبور هنرمندان از مباحث روز کشور به بحث مقایسه خبرگان سال 58 با امروز پرداخت و تلاش کرد مباحثی را در خصوص برخی از اصول قانون اساسی به بحث روز تبدیل کند.

 

همچنین مصطفی کواکبیان در دانشگاه قم با عقبگرد چند ساله تلاش کرد که گشت های ارشاد و امر به معروف را به عنوان بزرگترین مسئله مورد نظر مردم جلوه دهد و البته او هم با گریزی به خبرگان رهبری القا کند که نظارتی بر عملکرد نهادهایی مانند صدا و سیما و سپاه و ... نیست!!

 

علی مطهری دیگر سرباز جریان سرپوش بر مطالبات معیشتی مردم از دولت، در دانشگاه شیراز با طرح موضوع دستگیری عناصر وابسته سرویس های غربی از آنخا دفاع کرد.

 

علی مطهری و دوستانش که شعار اجرای قانون اساسی را می دهند با فراموش کردن سرفصل روشن وظایف اطلاعات سپاه در حراست از انقلاب اسلامی در برابر نفوذ و طبق قانون اساسی، گفت: دستگیری این افراد رابطی به اطلاعات سپاه نداشته است!

 

وی اشاره نکرد که انتظار او از برخورد با شبکه رسانه ای رله کننده خواست رسانه های غرب چیست و چه نهادی باید در کنترل آن اقدام می کرد؟

 

به هر حال نا کارآمدی دولت در بهبود فضای کسب و کار و حرکت دادن کشور به سمت رکود بحران، دود شدن میلیارها سرمایه مردم در بازار سرمایه و عدم تغییر در وضعیت اشتغال که به اعتراض اعضای کابینه انجامید باز هم در حال مدیریت دور از تدبیر است.

 

دولت به جای رسیدگی روشن، قاطع و اثر گذار به این اوضاع افراد خود را به سراسر کشور گسیل داده تا شاید با طرح مطالبات موازی توقعات مردم به سوی دیگری کشیده شود در حالی که راه درست، رسیدگی به مشکلات مردم و رفع مطالبات آنان است.

 

سفر تمام وقت مبلغین سیاست های موازی دولت با مطالبات مردم در حالی است که رئیس جمهور سفر خود به استان سمنان را در عین نصب بنرها و پلاکارهای فراوان و آمادگی های دولتی برای استقبال از روحانی لغو کرده است.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.