Skip to Content


لایروبی و پاکسازی رودخانه سطح شهر میبد انجام شد+ تصاویر


مسئول خدمات شهری شهرداری میبد، از شهروندان خواست تا از ریختن نخاله ها در مسیر رودخانه ها جلوگیری نمایند و مسیرهای بازشده را مسدود ننمایند.

به گزارش میبد خبر به نقل ازروابط عمومی شهرداری میبد، با توجه به تشکیل جلسات مستمر ستاد بحران شهرستان، هماهنگی ادارات مرتبط در خصوص رفع مشکلات احتمالی انجام شد.
محمود دهقانی مسئول خدمات شهری شهرداری میبد، در خصوص ضرورت پاکسازی رودخانه ها و رفع مشکلات ناشی از مسدود بودن مسیر سیل گفت: با توجه به نزدیکی زمان بارندگی، پاکسازی و لایروبی رودخانه های سطح شهر امری ضروری است و انجام آن در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود:عملیات پاکسازی و لایروبی در رودخانه حیدرآباد واقع در بلوار شهید اشتری، پل عیشی و معابر سطح شهر به همت پرسنل خدمات شهری انجام شد.
در انتها دهقانی از شهروندان خواست تا از ریختن نخاله ها در مسیر رودخانه ها جلوگیری نمایند و مسیرهای بازشده را مسدود ننمایند.

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.