Skip to Contentجشنواره شب‌های رمضان همزمان با فرا رسیدن میلاد کریمه اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) میبد و جمعی از هنرمندان استان در سالن اداره ارشاد میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، «حسین زین الدینی» مدیر کمیته امداد شهرستان میبد گفت: جشنواره شب‌های رمضان با مشارکت کمیته امداد شهرستان میبد و جمعی از هنرمندان استان با هدف تکریم و حمایت ومساعدت به نیازمندان و بیماران صعب العلاج شهرستان برگزار شد.

وی افزود: برگزاری این جشنواره به منظور آشنایی خیرین و نیکوکاران با طرح‌های اجرایی کمیته امداد و همچنین جذب کمک‌های مردمی برای رسیدگی به امور نیازمندان شهرستان است.

زین‌الدینی از وجود يك‌هزار و 588 خانوار میبدی تحت پوشش کمیته امداد اين شهرستان خبر داد و گفت: در حال حاضر 375 نفر از طرح محسنین و 983 نفر از طرح ایتام، حمايت مي‌كنند.

مدیر کمیته امداد استان با اشاره به کمک 370 میلیون ریالی خیرین جهت ایتام و بیماران صعب العلاج در این همایش، بیان كرد: از این مقدار کمک‌های خیرین، 170 میلیون ریال جهت درمان بیماران صعب‌العلاج و 200 میلیون ریال جهت ایتام نیازمندان از طرف خیرین جمع آوری شد.

گفتنی است، شهرستان میبد یکی از شهرستان‌های کشور با بیشترین جمعیت خیرین است که به صورت داوطلبانه جهت درمان و کمک بیماران بی‌بضاعت یاری‌رسان و پشتوانه محکمی هستند.

انتهای پیام/

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.