Skip to Content

رئیس اتحادیه صنف قصابان یزد:


رئیس اتحادیه صنف قصابان یزد گفت: با توجه به ممنوعیت صادرات دام در کشور، روند کاهش قیمت گوشت ادامه می‌یابد.

به گزارش میبد خبر، رئیس اتحادیه صنف قصابان استان یزد گفت: قیمت لاشه گوشت در کشتارگاه بین 52 تا 53 هزار تومان و قیمت دام زنده بین 24 تا 26 هزار تومان به ازای هر کیلو است.

وی در رابطه با علت گرانی چند ماهه گذشته گوشت، اذعان داشت: افزایش قیمت ارز باعث شده بود تا اکثر دلالان و دامداران به فکر صادرات دام زنده خود باشند به همین دلیل قیمت ها افزایش داشت اما با ممنوعیت صادرات شاهد افزایش تعداد دام زنده در کشتارگاه ها هستیم.

وی تاکید کرد: اگر این روند ممنوعیت صادرات ادامه داشته باشد قطعا قیمت دام زنده و گوشت کاهش خواهد داشت و در آینده شاهد قیمت های پایین تری در بازار خواهیم بود.

رئیس اتحادیه صنف قصابان با بیان اینکه فروش گوشت بالاتر از قیمت مصوب در استان یزد تخلف محسوب می شود، تصریح کرد: قیمت تفکیکی گوشت متفاوت است به عنوان مثال قیمت قلوه ارزان تر و یا قیمت ران گران تر است اما به طور کلی قیمت گوشت نرنده مخلوط در قصابی های استان یزد 55 هزار تومان به ازای هر کیلو است.

انتهای پیام/

یزدرسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.