Skip to Content

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان یزد:

قیمت مرغ، شکر و برنج برای محرم در یزد اعلام شد


مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی در خصوص قیمت اقلام تنظیم بازار محرم گفت: قیمت تعیین شده برای هر کیلو مرغ منجمد 5 هزار و 100 تومان، شکر هر کیلو 2 هزار و 520 تومان و برنج قیمت 2 هزار و 855 تومان می‌باشد.

به گزارش "میبدخبر"،به نقل از آوای اقتصاد، مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان یزد از آغاز توزیع اقلام اختصاصی برای ماه محرم در یزد خبر داد و گفت: اقلام تنظیم بازاری شامل مرغ منجمد، برنج و شکر است که این کالاها جهت رفاه حال عموم در اختیار هیأت ها و فروشگاه های زنجیره‌ای قرار گرفته است.

سید حسین بخشایش در خصوص قیمت این اقلام گفت: قیمت تعیین شده برای هر کیلو مرغ منجمد 5 هزار و 100 تومان، شکر هر کیلو 2 هزار و 520 تومان و برنج قیمت 2 هزار و 855 تومان می‌باشد. 

وی درخصوص تامین گوشت قرمز منجمد در بازار نیز اظهار داشت: برای تامین گوشت قرمز نیز اقدامات لازم انجام شده و طی چند روز آینده سهیمه به استان اختصاص داده خواهد شد و با قیمت هر کیلو 22 هزار و 500 تومان به مراکز عرضه تحویل داده می‌شود.

بخشایش با بیان این که هیأت‌های مذهبی با در دست داشتن نامه از سازمان تبلیغات اسلامی می‌توانند سهمیه مشخص شده خود را دریافت کنند افزود: سهمیه اقلام ماه محرم و صفر از طرف شرکت بازرگانی دولتی و پشتیبانی امور دام به استان اختصاص داده شده وخوشبختانه هیچ گونه کمبودی در این رابطه وجود ندارد. 

مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی اعلام کرد: مسئولین هیات‌های مذهبی برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه دریافت سهمیه خود می‌توانند با شماره تلفن های 3163328  و3163457  تماس بگیرند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.