Skip to Content

رئیس اتحادیه آهن فروشان یزد:


رئیس اتحادیه آهن‌فروشان یزد گفت: فعالان اقتصادی ثبات قیمت را منوط به تصمیمات و بخشنامه‌های دولت می‌دانند که در حال حاضر انگیزه‌ای برای کاهش قیمت آهن دیده نمی‌شود.

به گزارش میبد خبر، رئیس اتحادیه آهن فروشان یزد با بیان اینکه بازار آهن آلات یک بازار هیجانی و پرتلاطم است، اظهار داشت: از اول سال تاکنون بازار آهن رشد 10 درصدی را تجربه کرد و در یک هفته اخیر دوباره 7 درصد کاهش قیمت داشت.

مدرسی، در رابطه با علت تلاطم بازار ارز، گفت: بازار آهن متاثر از نرخ ارز، مناسبات سیاسی و اقتصادی بین‌المللی و بخشنامه‌های دولتی قیمت خود را تعیین می کند.

وی افزود: از ابتدای سال گذشته تاکنون به طور متوسط روزانه دو بخشنامه از سوی دولت در رابطه با سازوکار فروش و صادرات فولاد و بازگشت ارز آن به تولیدکنندگان ابلاغ شده و این موضوع باعث شده است تا بازار ثبات نداشته و قدرت خریدی برای آن تعریف نشود.

مدرسی با بیان اینکه درسال گذشته بازار آهن رشد 300 درصدی را تجربه کرد، خاطرنشان کرد: فعالان اقتصادی ثبات قیمت را منوط به تصمیمات و بخشنامه‌های دولت می‌دانند که در حال حاضر انگیزه‌ای برای کاهش قیمت آهن دیده نمی‌شود.

رئیس اتحادیه آهن فروشان یزد تصریح کرد: مدیران تولید فولاد کشور نیز نقش بسیار کلیدی در ارتباط با مسئولان کشوری و تاثیرگذاری بر تصمیم‌گیری‌ها آن‌ها دارند که امیدواریم با برنامه‌ریزی درست شاهد ثبات قیمت در بازار آهن باشیم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.