Skip to Content

امام جمعه موقت میبد:

قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی همانند مفسدان زمان جنگ برخورد کند/ دفاع مقدس نسخه برابر اصل شده واقعه کربلا


امام جمعه موقت میبد گفت: قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی برخوردی همانند مفسدان زمان جنگ داشته باشد.

به گزارش میبد خبر، حجت‌الاسلام حبیب‌الله غفوری در خطبه های این هفته نماز جمعه میبد با اشاره به اینکه امام حسین(ع) امام مقتدا و سرمشق ماست، اظهار داشت: همگی ما باید از ایشان پیروی کنیم و هم زندگی فردی ما باید دنباله روی از امام باشد و خود را به گناهان آلوده نکنیم و تقوا داشته باشیم و هم در زندگی اجتماعی باید با فساد و تباهی به مبارزه بپردازیم و هیج گاه امر به معروف و نهی از منکر را ترک نکنیم.

وی افزود: نباید فراموش کنیم که قیام و شهادت امام حسین (ع) قطعاً یک جریان سیاسی الهی بود که در راستای حفظ دین و ارزش‌های دینی صورت گرفت. به واسطه شهادت حسین یک شوری در دل های مومنین ایجاد می شود که هرگز به سوی سردی نخواهد رفت لذا حضور عزاداران در مراسم های باشکوه عزاداری قطعا بی مزد نخواهد بود.

امام جمعه موقت میبد با تقدیر از برپایی باشکوه عزاداری سالار شهیدان و با گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس از ایام دفاع مقدس به عنوان دوران افتخار و شکوه ایرانیان یاد کرد و گفت: دفاع مقدس نسخه برابر اصل شده واقعه کربلا است. دفاع مقدس تبعیت کردن از راه و مسیری بود که حضرت امام حسین علیه السلام آن را ترسیم کرده اند.

وی در ادامه ابراز داشت: آن چیزی که جنگ تحمیلی را به یک فرصت ماندگار و بزرگ تبدیل کرد مکتب امام حسین علیه السلام و پیروی از سیره، منش، روش و کلمات نورانی آن حضرت بود که به نسل انقلابی ما رسید و آنها به جان امت انقلابی نشست.

حجت الاسلام غفری تصریح داشت: این ملت همان ملت دفاع مقدس بوده که تحت هیچ شرایطی دست از حق و حقیقت بر نخواهند داشت. پس دشمن ما را از تحریم ها نترساند. بیش از شما مفسدان داخلی برای مردم مشکل ایجاد کرده اند لذا از مسئولین قوه قضائیه درخواست داریم تا با مفسدان اقتصادی برخوردی همانند مفسدان زمان جنگ داشته باشد.

وی در پایان با اشاره به جنایات فراوان آمریکا و همدستانش در دنیا و منطقه به ویژه یمن اظهار داشت: یاران امام حسین علیه السلام چه در ایران اسلامی و چه در هر جای عالم تنها یک جمله به دشمنان خواهند گفت و آن هم هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة و دشمنان جمهوری اسلامی نیز بدانند که آرزوی پذیرش ذلت از سوی ملت انقلابی و حسینی ایران را در هر عرصه ای به گور خواهند برد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.