Skip to Content

فرماندار میبد:

قطع ناگهانی برق مردم و برخی از کارخانه ها به دور از اخلاق بود/ توقف پروژه روشنایی خط سنتو به علت نبود منبع مالی مناسب


فرماندار میبد با اشاره به بدهی برخی واحدهای تولیدی و صنعتی میبد به اداره برق گفت: قطع ناگهانی برق واحدهای تولیدی دور از اخلاق است و خسارات سنگيني براي آنها به دنبال دارد.

به گزارش میبد خبر، نشست خبری اصحاب رسانه و فرماندار شهرستان میبد در فرمانداری برگزار شد.

حسین فلاح در این نشست و در جواب سوال خبرنگاران مبنی بر  بالا رفتن مبلغ قبض ها و قطع ناگهانی برق توسط مامورین گفت:  توجیه اداره برق این است که سوای امتیازاتی که گران شده اند،  برخی از شبکه های برق رسانی نیز مستهلک هستند.  در عرض یک سال ۱۳۵۰ تیر برق عوض شد که یا کج شده، یا شکسته و یا حادثه ساز بودند، ممکن است در آینده هم مجبور شویم حدود ۲۰۰۰ تیر را عوض کنیم.
فرماندار میبد با دور از اخلاق خواندن شیوه برخی از قطعی های برق در شهرستان افزود: در جلسات استانی نیز گفته ام که با این مشکلات و رکود اینگونه قطع کردن برق کار درستی نیست.
ایشان با اشاره به موضوع خاص یکی از کارخانه های کاشی میبد و سابقه عدم پرداخت های این کارخانه گفت: با اینکه رایزنی های زیادی با مدیریت آن کارخانه صورت گرفت، این کارخانه در کم کردن معوقات خود همه تلاش خود را نکرد، ولی اینگونه برق کارخانه ای را قطع کردن نیز صلاح نبود و حتی عذرخواهی هم از آنها صورت گرفت.
فرماندار میبد در مورد روشنایی خط سنتو نیز گفت: زمین CNG و حواشی آن و همین طور  واگذاری این زمین به مسکن و شهرسازی باعث شد منبع مالی این پروژه تمام شود، ولی  حدود ۱۷۰ الی ۱۸۰ تیر عمود شده و تا مزرعه کلانتر روشن خواهد شد و نزدیک به ۷۰۰ تیر هم برای ادامه کار نیاز است . دستور وزیر و معاون وزیر نیز جهت اماده سازی بقیه وسایل صادر شده و سیم های آن نیز تامین شده است ولی به علت مشکلاتی که در این زمینه اتفاق افتاد و توقف منبع مالی، پروژه هم  متوقف شد.
حسین فلاح افزود: دنبال کردن این موضوع به علت حادثه خیز بودن جاده و واقع شدن در مسیر کانال باد در دستور کار است  و عجالتا تا آخر سال تلاش می کنیم این ۱۷۰ – ۱۸۰ تیر روشن و بقیه کار نیز با تامین اعتبار کامل شود.

میبد ما

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.