Skip to Content


قشقاوی با وزیر خارجه ترکمنستان دیدار کرد


"مردوف" در دیدار با معاون کنسولی وزیر خارجه در حاشیه اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های دو کشور تصریح کرد: مقامات عالی‌رتبه دو کشور به حکم همسایگی و برادری مصمم به گسترش روابط در همه زمینه‌ها هستند.

به گزارش یزدرسا به نقل از نسیم، در حاشیه یازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های کنسولی، مرزی و گمرکی بین ایران و ترکمنستان صبح امروز، حسن قشقاوی معاون وزیر امور خارجه با  "رشید مردوف" معاون رئیس کابینه و وزیر امور خارجه ترکمنستان دیدار و گفتگو کرد.


در این دیدار مردوف با اشاره به همکاری های مشترک دو کشور در مجامع منطقه‌ای و بین المللی اعلام کرد مقامات عالیرتبه دو کشور به حکم همسایگی و برادری مصمم به گسترش روابط در همه زمینه‌ها هستند.

 

وی گفت: ایران کشوری بزرگ با توانمندی‌های فراوان بوده و ما می توانیم در زمینه‌های انرژی، حمل و نقل، بازرگانی، مبارزه با قاچاق مواد مخدر و همکاریهای کنسولی دورنمای بالاتری را در روابط دو کشور در نظر بگیریم.

 

یازدهمین کمیسیون مشترک کنسولی دو کشور عصر  امروز و فردا در محل وزارت خارجه ترکمنستان ادامه خواهد یافت.

 

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.