Skip to Content

شهردار میبد خطاب به میهمانان نوروزی:


شهردار میبد با تاکید بر این نکته که قرارمان باشد بعد از حذف کرونا، گفت: پذیرای میهمانان نوروزی در سال ۹۹ نخواهیم بود.

به گزارش میبدخبر، «علیرضا نقوی» ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای همه‌ی هموطنان، گفت:  در آستانه سال ۹۹، میهمان ناخوانده‌ای به استان یزد و  شهرستان میبد وارد شده است که در زمان کوتاهی  شیوع زیادی  پیدا کرد و  امسال  بنا به برنامه‌ریزی‌های قبلی، پذیرای میهمانان نوروزی نخواهیم بود.

وی با تاکید بر این که قرارمان باشد برای بعد از حذف کامل کرونا، افزود: بهترین مکان برای حفظ سلامتی مردم در شرایط کنونی شیوع کرونا، ماندن در خانه است لذا امسال به مسافرت توصیه نمی‌کنیم و از مسافران تقاضا داریم با سفر به شهرستان میبد، بار مضاعفی را بر دوش مدافعان سلامت تحمیل نکنند.

نقوی  در ادامه میبد را یکی از بهترین مقاصد گردشگری ایران خواند ولی در عین حال اظهار کرد: در ایام  نوروز ۹۹ و تا حذف کامل کرونا هیچ برنامه و مکانی برای  پذیرایی از میهمانان نوروزی در میبد نداریم و تمام هتل‌ها، بومگردی‌ها، میهمان‌خانه‌ها ، رستوران‌ها و اقامتگاه‌ها تعطیل هستند و بناهای تاریخی شهرستان استراحت خواهند کرد.

وی ابراز کرد: تمام ورودی‌ها به شهرستان میبد اعم از ورودی اردکان به میبد، ورودی کمربند غربی و کمربند شرقی به داخل شهرستان بسته و تردد با نظارت و کنترل انجام می‌گیرد و اگر با مورد مشکوکی از ویروس کرونا برخورد کنیم بلافاصله قرنطینه 14 روزه اعمال خواهد شد .

شهردار میبد در پایان نیز از شهروندان میبدی خواست از طریق ماندن در خانه، در حفظ سلامتی خانواده خود سهیم و به غیر از موارد ضروری از منزل خارج نشوند و با برنامه‌های سرگرم‌کننده‌ای که از سوی  شهرداری و شورای شهر در فضای مجازی منظور شده، نظاره‌گر دیدنی‌های شهرستان باشند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.