Skip to Content

طی پیامی بیان شد:

قدردانی فرمانده سپاه میبد از پوشش خبری مناسب رسانه ها


امیر فلاح، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در خصوص انعکاس مناسب رسانه‌ها از برنامه استقبال،تشییع و مراسمات برگزار شده برای شهدای گمنام، پیام تقدیری ذیل صادر کرد.

میبد خبر؛

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

صلوات و سلام خدا بر شهیدان عزیز که مشعل توحید را با ایثار خود برفراز میهن اسلامی برافروختند، و صلوات و تحیّات خدا بر شهیدان مظلوم گمنام که با ظهور و حضور خود، این فروغ خاموش نشدنی را مدد رساندند و پرچم یادهای عزیز و گران‌بها و ذخیره‌های معنوی ملّت را با شکوهی هر چه تمام‌تر در کشور برافراشتند.
بحمداله و المنه شهرستان میبد با حضور شهدای گمنام مزین و منور شده و حماسه ای عظیم در راستای تشییع این گلگون کفنان در این شهرستان صورت گرفت. این حماسه عظیم با حضور مردم و مسئولین و به همت و مساعدت رسانه‌های دغدغه مند که دین داری و ولایت مداری و پیروی از راه شهدا را سیاست اصلی و حرفه ای خویش دانسته و مورد اقبال و اعتماد آحاد جامعه هستند، قلوب منتظر و جان های مشتاق را از عشق به شهدا لبریز نمود.
لذا اینجانب ضمن تقدیر از مردم شهید پرور و همیشه در صحنه جای دارد به جهت حضور گسترده اهالی رسانه و انعکاس مناسب آن در رسانه ملی و سایت های محلی از مجاهدت و تلاش خبرنگاران و گزارشگران ، تصویربرداران و عکاسان و کلیه عوامل فنی و محتوایی رسانه ها ، اعم از خبرگزاری ها و مطبوعات و پایگاه های خبری تقدیر نموده و رحمات واسعه الهی و توفیقات و خدمات ارزنده اهالی فرهیخته و انقلابی رسانه ها را در سایه سار لایتناهی ولایت از درگاه خداوند سبحان خواستاریم.

سرهنگ پاسدار امیر فلاح

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد

لازم بذکر است، پیکر سه شهید گمنام دفاع مقدس، طی روزهای گذشته، زینت بخش محافل و مجالس شهرستان میبد بوده و در روز 11 آبان ماه با حضور حماسی مردم شهید پرور میبد، این سه شهید در پارک بهاران میبد به خاک سپرده شدند.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 3.0 stars out of 5.