Skip to Content


قدردانی فرماندارمیبد از نیروی‌های انتظامی، امنیتی و قضائی شهرستان


حسین فلاح گفت:شهرستان میبد به خاطر سابقه فرهنگی و مذهبی که دارد در طول تاریخ از امنیت پایداری برخوردار بوده است و امروز که به یک شهر صنعتی و علمی تبدیل‌شده است؛ هیچ‌کس نمی‌تواند با ایجاد رعب و وحشت، امنیت و آسایش مردم را به هم بریزد.

به گزارش "میبدخبر" از فرمانداری میبد، فرماندارمیبد  با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی از سرعت عمل، تلاش و ایجاد امنیت مقتدرانه‌ی نیروی انتظامی در دستگیری سارقین سرقت و ناامنی‌های اخیر شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

حسین فلاح همچنین از همکاری سپاه در به‌کارگیری نیروهای پایگاه‌های مقاومت بسیج که در جهت ایجاد و شناسایی و حفظ امنیت شهر با نیروی انتظامی همکاری داشته‌اند تقدیر کرد.

فرماندارمیبد در ادامه همچنین از نقش پررنگ نیروهای امنیتی و قضائی شهرستان تقدیر نمود و افزود: به حمدالله با درایت و تدبیر نیروهای انتظامی، امنیتی و قضائی سارقین در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شدند.
وی گفت: شهرستان میبد به خاطر سابقه فرهنگی و مذهبی که دارد در طول تاریخ از امنیت پایداری برخوردار بوده است و امروز که به یک شهر صنعتی و علمی تبدیل‌شده است؛ هیچ‌کس نمی‌تواند با ایجاد رعب و وحشت، امنیت و آسایش مردم را به هم بریزد.
فرماندارمیبد ضمن اشاره به تأکیدات و جدیت حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه مبنی بر تسریع نیروهای انتظامی در این خصوص، از سعه‌صدر و همکاری پررنگ مردم شریف شهرستان در جهت برقراری امنیت، شناسایی و دستگیری سارقین به عنف منازل شهر میبد قدردانی نمود.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.