Skip to Content


قدردانی فرماندارمیبد از نیروی‌های انتظامی، امنیتی و قضائی شهرستان


حسین فلاح گفت:شهرستان میبد به خاطر سابقه فرهنگی و مذهبی که دارد در طول تاریخ از امنیت پایداری برخوردار بوده است و امروز که به یک شهر صنعتی و علمی تبدیل‌شده است؛ هیچ‌کس نمی‌تواند با ایجاد رعب و وحشت، امنیت و آسایش مردم را به هم بریزد.

به گزارش "میبدخبر" از فرمانداری میبد، فرماندارمیبد  با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی از سرعت عمل، تلاش و ایجاد امنیت مقتدرانه‌ی نیروی انتظامی در دستگیری سارقین سرقت و ناامنی‌های اخیر شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

حسین فلاح همچنین از همکاری سپاه در به‌کارگیری نیروهای پایگاه‌های مقاومت بسیج که در جهت ایجاد و شناسایی و حفظ امنیت شهر با نیروی انتظامی همکاری داشته‌اند تقدیر کرد.

فرماندارمیبد در ادامه همچنین از نقش پررنگ نیروهای امنیتی و قضائی شهرستان تقدیر نمود و افزود: به حمدالله با درایت و تدبیر نیروهای انتظامی، امنیتی و قضائی سارقین در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شدند.
وی گفت: شهرستان میبد به خاطر سابقه فرهنگی و مذهبی که دارد در طول تاریخ از امنیت پایداری برخوردار بوده است و امروز که به یک شهر صنعتی و علمی تبدیل‌شده است؛ هیچ‌کس نمی‌تواند با ایجاد رعب و وحشت، امنیت و آسایش مردم را به هم بریزد.
فرماندارمیبد ضمن اشاره به تأکیدات و جدیت حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه مبنی بر تسریع نیروهای انتظامی در این خصوص، از سعه‌صدر و همکاری پررنگ مردم شریف شهرستان در جهت برقراری امنیت، شناسایی و دستگیری سارقین به عنف منازل شهر میبد قدردانی نمود.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.