Skip to Contentامام جمعه موقت میبد طی پیامی از حضور پرشور مردم میبد در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام محمد اعرافی امام جمعه موقت میبد طی پیامی از حضور پرشور مردم میبد در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

متن پیام بدین شرح است: 

بسمه تعالی

مردم شریف شهرستان میبد
باردیگر با حضور آگاهانه اتان در راهپیمایی حماسی ۲۲بهمن نشان دادید عزم خود را علی رغم مشکلات اقتصادی برای صیانت از انقلاب اسلامی جزم کردید. به حقیقت شما ازنسل عاشوراییان و در بزرگی و آقایی گوی سبقت را از امت صدر اسلام ربودید. سلام و درود رب الارباب و فرشتگان الهی بر آن گامهای استوار تان.
اینجانب دربرابر این حضور ولایت مدارانه و عزت مندانه تان سرفروتنی و احترام فرود آورده، سربلندی و عزت فزون‌تر را برایتان آرزومندم.
محمد اعرافی
97/11/22رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.