Skip to Content

به مناسبت هفته بسیج؛

قبور مطهر شهدای میبد غبار روبی و عطر افشانی شد +تصاویر


در چهارمین روز هفته بسیج قبور مطهر شهدای گرانقدر شهرستان میبد با حضور بسیجیان ، نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان گلباران و عطرافشانی شد.

به گزارش میبد خبر، در چهارمین روز هفته بسیج قبور مطهر شهدای گرانقدر شهرستان میبد با حضور بسیجیان ، نیروهای نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان گلباران و عطرافشانی شد.

شرکت کنندگان با غبار روبی و عطر افشانی و قرائت فاتحه بر سر مزار شهداء، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس شهرستان میبد را گرامی داشتند.

در این مراسم که معاون فرماندار میبد،بخشدار میبد ، رئیس کمیته امداد میبد، مسئولین اداره بنیاد شهید میبد ، نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان شهرستان حضور داشتند بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) تجدید میثاق نمودند  و بعد از عطر افشانی به قرائت زیارت عاشورا به یاد شهدای دفاع مقدس پرداختند.

انتهای پیام/اح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.