Skip to Contentمسابقات فوتسال دوره ابتدایی پسران یادواره همکار فرهنگی دبیر تربیت بدنی شادروان محمد اسماعیل برزگر با حضور ۲۴ تیم از آموزشگاههای شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستاتن میبد، دراین مسابقات تیمها در ۸ گرو ه سه تیمی به رقابت پرداختند که از هر گروه دو تیم به مرحله بعد راه یافتند ودر ادامه بعداز انجام دو مرحله بازی حذفی چهار تیم برتر راه یافته  به مرحله نیمه نهایی تیم های  شهید ماشا الله محمدی ، سید مصطفی خمینی ، شاهد امام جعفر صادق(ع) وامام حسین ( ع) بودند.

در پایان تیم سید مصطفی خمینی با غلبه بر تیم شهید ماشا الله محمدی به مقام سوم و تیم آموزشگاه امام حسین (ع)با قبول شکست ۳بر ۱ مقابل تیم شاهد امام جعفر صادق(ع) به مقام نائب قهرمانی رضایت داد وتیم شاهد امام جعفر صادق(ع) به عنوان تیم قهرمان این دوره از مسابقات معرفی شد.

هدف از برگزاری این مسابقات تقویت روحیه نشاط وسرزندگی در بین دانش آموزان و مبارزه با کم تحرکی  وتقویت ابعاد روانی و اجتماعی دانش آموزان عنوان شده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.