Skip to Content

مدیر سینما نگار شهیدیه:


فیلم "به وقت شام" در سینما نگار شهیدیه به سانس فوق العاده چهارم رسید.

به گزارش میبد خبر به نقل از میبدما، مجید طالبی مدیر سینما نگار شهیدیه اظهار داشت: فیلم فاخر "به وقت شام" از روز ۹ فروردین در سینما نگار شهیدیه شروع به اکران شد که در همان روز اول نزدیک به ۷۰۰ نفر این فیلم زیبا را تماشا کردند.

وی با اشاره به اکران سه سانسه این فیلم از همان روز اول، افزود: این فیلم در سانس های ۱۰:۳۰ صبح، ۱۵:۱۵ عصر و ۲۱:۴۵ شب اکران می‌شد، که به علت استقبال بی نظیر مردم میبد، سانس ۲۳:۳۰ شب نیز به آن افزوده شد.

طالبی ادامه داد: استقبال مردم به حدی بوده است که در روز سه شنبه بالای ۳۰۰ نفر و در روز چهارشنبه بالای ۱۵۰ نفر از پشت درب سینما به علت کمبود جا برگشتند، تا در سانس های دیگر برای تماشای فیلم رجوع کنند.

وی بیان داشت: این حجم استقبال در حالی است که هنوز تبلیغاتی در سطح شهر صورت نگرفته و فقط از طریق تبلیغات چهره به چهره و تلگرامی زمان های اکران اطلاع‌رسانی شده، که البته در اینده ای نزدیک تبلیغات سطح شهر نیز در دستور کارمان قرار دارد.

مجید طالبی گفت: استقبال مردم از "به وقت شام" به حدی بوده است که فیلم های کمدی، پر مخاطب و در عین حال با مدت زمان بیشتر اکران، به پای این فیلم ارزشی و فاخر نرسیده اند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.