فیلم “به وقت شام” بدون تبلیغات میدانی در میبد به سانس فوق العاده چهارم رسید - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

مدیر سینما نگار شهیدیه:


فیلم "به وقت شام" در سینما نگار شهیدیه به سانس فوق العاده چهارم رسید.

به گزارش میبد خبر به نقل از میبدما، مجید طالبی مدیر سینما نگار شهیدیه اظهار داشت: فیلم فاخر "به وقت شام" از روز ۹ فروردین در سینما نگار شهیدیه شروع به اکران شد که در همان روز اول نزدیک به ۷۰۰ نفر این فیلم زیبا را تماشا کردند.

وی با اشاره به اکران سه سانسه این فیلم از همان روز اول، افزود: این فیلم در سانس های ۱۰:۳۰ صبح، ۱۵:۱۵ عصر و ۲۱:۴۵ شب اکران می‌شد، که به علت استقبال بی نظیر مردم میبد، سانس ۲۳:۳۰ شب نیز به آن افزوده شد.

طالبی ادامه داد: استقبال مردم به حدی بوده است که در روز سه شنبه بالای ۳۰۰ نفر و در روز چهارشنبه بالای ۱۵۰ نفر از پشت درب سینما به علت کمبود جا برگشتند، تا در سانس های دیگر برای تماشای فیلم رجوع کنند.

وی بیان داشت: این حجم استقبال در حالی است که هنوز تبلیغاتی در سطح شهر صورت نگرفته و فقط از طریق تبلیغات چهره به چهره و تلگرامی زمان های اکران اطلاع‌رسانی شده، که البته در اینده ای نزدیک تبلیغات سطح شهر نیز در دستور کارمان قرار دارد.

مجید طالبی گفت: استقبال مردم از "به وقت شام" به حدی بوده است که فیلم های کمدی، پر مخاطب و در عین حال با مدت زمان بیشتر اکران، به پای این فیلم ارزشی و فاخر نرسیده اند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.