Skip to Contentمردم میبد مجبورند برای تهیه آب آشامیدنی به تنها ایستگاه آب خیابان رشیدالدین مراجعه کنند که این امر سبب به وجود آمدن مشکلات ترافیکی و صف طولانی برداشت آب در این منطقه شده است.

به گزارش میبد خبر، پس از حوادثی که بر سر آب انتقالی زاینده رود به یزد در ماههای اخیر پیش آمد، مشکلات کم آبی در استان یزد شکل دیگری به خود گرفت.

مردم میبد مجبورند برای تهیه آب آشامیدنی به تنها ایستگاه آب خیابان رشیدالدین مراجعه کنند که این امر سبب به وجود آمدن مشکلات ترافیکی و صف طولانی برداشت آب در این منطقه شده است.

با توجه به نیاز مردم جهت تامین آب شرب از این ایستگاه یکی از مهمترین و پر رفت و آمدترین نقطه ایستگاه آب خیابان رشیدالدین می باشد که فاصله چند صد متر در دو طرف خیابون تابلوی توقف ممنوع نصب شده ولی مردم مجبورند برای حمل ظرف های سنگین و پر از آب خود وسایط نقلیه را در این محدوده پارک کنند که امیدواریم شلوغی و ازدحام در این نقطه بویژه در شب باعث حوادث ناگواری نشود.

انتهای پیام/ادLoading the player...

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.