Skip to Contentمردم میبد مجبورند برای تهیه آب آشامیدنی به تنها ایستگاه آب خیابان رشیدالدین مراجعه کنند که این امر سبب به وجود آمدن مشکلات ترافیکی و صف طولانی برداشت آب در این منطقه شده است.

به گزارش میبد خبر، پس از حوادثی که بر سر آب انتقالی زاینده رود به یزد در ماههای اخیر پیش آمد، مشکلات کم آبی در استان یزد شکل دیگری به خود گرفت.

مردم میبد مجبورند برای تهیه آب آشامیدنی به تنها ایستگاه آب خیابان رشیدالدین مراجعه کنند که این امر سبب به وجود آمدن مشکلات ترافیکی و صف طولانی برداشت آب در این منطقه شده است.

با توجه به نیاز مردم جهت تامین آب شرب از این ایستگاه یکی از مهمترین و پر رفت و آمدترین نقطه ایستگاه آب خیابان رشیدالدین می باشد که فاصله چند صد متر در دو طرف خیابون تابلوی توقف ممنوع نصب شده ولی مردم مجبورند برای حمل ظرف های سنگین و پر از آب خود وسایط نقلیه را در این محدوده پارک کنند که امیدواریم شلوغی و ازدحام در این نقطه بویژه در شب باعث حوادث ناگواری نشود.

انتهای پیام/ادLoading the player...

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.