Skip to Content

به مناسبت روز دانشجو :

فیلم" شیار 143" برای اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آیت الله حائری میبد اکران می شود


اکران این فیلم نخستین اقدام کانون فیلم و هنر دانشگاه می باشد که اولین کار آن اکران فیلم " شیار 143" برای اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آیت الله حائری است.

به گزارش میبدخبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آیت الله حائری: علی اکبر کریمی مدیر فرهنگی دانشگاه از اکران ویژه فبلم سینمایی " شیار 143" به نویسندگی و کارگردانی نرگس آبیار خبر داد.

مدیر فرهنگی دانشگاه اعلام کرد: به مناسبت روز دانشجو و به منظور گرامیداشت این روز یزرگ و تاریخی که یاد آور از جان گذشتگی های دانشجویان و روح استکبار ستیزی و آرمان خواهی آنان در دفاع از ایمان، استقلال ، آزادی و آزادگی ملت است و نیز جهت تجلیل از شهدای عظیم الشان بویژه شهدای دانشجو و خانواده های گرانقدر شان، فیلم سینمایی "شیار 143" که گوشه ای از رشادتهای رزمندگان و صبر و پایداری و ایستادگی ملت ایران به ویژه مادران شهدا را به تصویرمی کشد، ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه اکران خواهد شد.

کریمی گفت: این فیلم روز شنبه 15 آذر93 ساعت 17 در سینما جام جم یزد به نمایش در خواهد آمد که علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و دریافت بلیط (با تخفیف80درصد) به امور فرهنگی مراجعه نمایند.

وی در پایان گفت: اکران این فیلم نخستین اقدام کانون فیلم و هنر دانشگاه می باشد که طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است در طول سال اقدام به اکران فیلم های ارزشی و فاخر در حوزه های مهدویت، خانوادگی، اجتماعی و ... در دانشگاه به همراه نقد آن نماید، که جدول زمان بندی آن متعاقبا اعلام می گردد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.