Skip to Content

به مناسبت روز دانشجو :

فیلم" شیار 143" برای اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آیت الله حائری میبد اکران می شود


اکران این فیلم نخستین اقدام کانون فیلم و هنر دانشگاه می باشد که اولین کار آن اکران فیلم " شیار 143" برای اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آیت الله حائری است.

به گزارش میبدخبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آیت الله حائری: علی اکبر کریمی مدیر فرهنگی دانشگاه از اکران ویژه فبلم سینمایی " شیار 143" به نویسندگی و کارگردانی نرگس آبیار خبر داد.

مدیر فرهنگی دانشگاه اعلام کرد: به مناسبت روز دانشجو و به منظور گرامیداشت این روز یزرگ و تاریخی که یاد آور از جان گذشتگی های دانشجویان و روح استکبار ستیزی و آرمان خواهی آنان در دفاع از ایمان، استقلال ، آزادی و آزادگی ملت است و نیز جهت تجلیل از شهدای عظیم الشان بویژه شهدای دانشجو و خانواده های گرانقدر شان، فیلم سینمایی "شیار 143" که گوشه ای از رشادتهای رزمندگان و صبر و پایداری و ایستادگی ملت ایران به ویژه مادران شهدا را به تصویرمی کشد، ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه اکران خواهد شد.

کریمی گفت: این فیلم روز شنبه 15 آذر93 ساعت 17 در سینما جام جم یزد به نمایش در خواهد آمد که علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و دریافت بلیط (با تخفیف80درصد) به امور فرهنگی مراجعه نمایند.

وی در پایان گفت: اکران این فیلم نخستین اقدام کانون فیلم و هنر دانشگاه می باشد که طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است در طول سال اقدام به اکران فیلم های ارزشی و فاخر در حوزه های مهدویت، خانوادگی، اجتماعی و ... در دانشگاه به همراه نقد آن نماید، که جدول زمان بندی آن متعاقبا اعلام می گردد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.