Skip to Content

بازخوانی تاریخ انقلاب و دهه فجر

فیلم/ سخنرانی شهید صدوقی در لحظه ورود امام(ره)


در روز 12 بهمن 1357 كه امام(ره) به ایران آمدند، شهید صدوقی(ره) از جمله سخنرانان در بهشت زهرا بود ، در لحظه تاریخی ورود امام شهید آیت الله صدوقی(ره) از جمله سخنرانان بود که سعی ر آماده سازی محیط و مکان برای ورود امام نمود ...

به گزارش میبد خبر، زمانی كه امام (ره) در پاریس بودند، آیت الله صدوقی(ره) از یزد به تهران و از تهران به پاریس سفر كرد و طی این سفر با امام (ره) ملاقاتی داشت . آن زمان بین علما در مورد آمدن امام(ره) به ایران اختلاف نظر بسیاری وجود داشت.

 

عده ای معتقد بودند كه امام (ره) نباید به ایران بیایند، چون این سفر برایشان خطر دارد. آنها فكر می كردند كه ممكن است دشمنان هواپیما را بزنند و یا اینكه آن را بربایند. در این میان آیت الله صدوقی(ره) با آمدن امام به ایران موافق بود.

 

شهید صدوقی(ره) قبل از سفر امام (ره) به ایران، از پاریس به تهران آمد و مقدمات استقبال فراهم شد.

 

در روز 12 بهمن 1357 كه امام(ره) به ایران آمدند، شهید صدوقی(ره) از جمله سخنرانان در بهشت زهرا بود . در لحظه تاریخی ورود امام(ره) شهید آیت الله صدوقی(ره) از جمله سخنرانان بود که سعی در آماده سازی محیط و مکان برای ورود امام(ره) نمود.

 

 

دانـلـــــــود فیـــــــلــــمLoading the player...

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.