Skip to Content

قرائت تحسین برانگیز قاری یزدی؛

فیلم/تلاوت زیبا و شنیدنی «حسن دانش» در سی و دومین مسابقات قرآن کریم


«حسن دانش» قاری ممتازی یزدی که در مسابقات جهانی تاکنون رتبه های برتر را نصیب خود کرده است عصر دیروز در سی و دومین مسابقات بین المللی قرآن کریم به نمایندگی از جمهوری اسلامی در حضور برترین های قرآنی جهان، آیت الله جنتی و رییس اوقاف کشور به تلاوت آیه های شصت تا شصت و دو سوره یونس پرداخت.

میبدخبر؛ «حسن دانش» قاری ممتازی یزدی که در مسابقات جهانی تاکنون رتبه های برتر را نصیب خود کرده است عصر دیروز در سی و دومین مسابقات بین المللی قرآن کریم به نمایندگی از جمهوری اسلامی در حضور برترین های قرآنی جهان، آیت الله جنتی و رییس اوقاف کشور به تلاوت آیه های شصت تا شصت و دو سوره یونس پرداخت.

حسن دانش، متولد 1365 یزد است. وی در سال 91 نفر اول مسابقات قرآن تونس شده بود.

بخش قرائت این دوره از مسابقات برای اولین بار در دو مرحله مقدماتی و فینال برگزار می‌شود و از بین شرکت کنندگان در نهایت شش نفر به فینال مسابقات راه می‌یابد.

سی و دومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ایران از روز جمعه 25 اردیبهشت ماه با حضور رئیس جمهور آغاز شده است و تا روز جمعه اول خردادماه ادامه خواهد داشت.


در این مسابقات که در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می‌شود، 120 شرکت‌کننده از 75 کشور دنیا حضور دارند.

برای دانلود فیلم اینجــــا کلیک کنیدLoading the player...

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.