Skip to Content


فیلمی بی ارزش و ضد خانواده که توسط سینمای آموزش و پرورش میبد اکران شد/ فیلمهایی با چاشنی تخریب بنیان خانواده


سینمای متعلق به آموزش و پرورش میبد در ادامه مسیر اکران برخی فیلم‌های سخیف سینمای ایران، اخیرا فیلمی ضدفرهنگی به نام «سلام بمبئی» را به نمایش گذاشت.

به گزارش میبد خبر به نقل از میبد ما، تعدادی از مخاطبان این فیلم پس از تماشای آن در تماس با میبدما با تاکید بر نمایش واضح صحنه‌های مبتذل در این فیلم، از اقدامات تاسف‌آور برخی تماشاچیان در هنگام پخش صحنه‌های رقص و آواز ابراز تاسف می‌کردند.

پیش از این و در جریان اکران فیلم سینمایی «۵۰ کیلو آلبالو» که وزیر ارشاد به عنوان مسئول ارشد نهاد مجوز دهنده به فیلمها از آن به عنوان «افتضاح» یاد کرده بود، از طرف ائمه جمعه شهرستان، برخی مسئولین و مردم به مدیریت آموزش و پرورش میبد اعتراضات شدیدی صورت گرفته بود که علیرغم این اعتراضها اکران این فیلم فاسد در میبد ادامه یافت. همچنین فیلم «فروشنده» که در کشور آمریکا با محدودیت سنی بالای ۱۳ سال اکران شده در این سینما آزادانه و بدون هیچ محدودیتی پخش شده است!

نکته جالب این‌جاست که برخی مسئولین آموزش و پرورش میبد در تاکتیکی عجیب، مسئولیت اکران اینگونه فیلمها را به گردن فردی که به عنوان متولی سینمای آموزش و پرورش قرارداده‌اند می‌اندازند؛ درحالیکه اولا معلوم نیست چگونه بدون انتشار آگهی و برگزاری هیچگونه مزایده‌ای یک سالن سینما با این حجم از امکانات در اختیار یکنفر قرار داده شده و ثانیا برخی کارکنان آموزش و پرورش میبد در قسمتهای مختلف سینما مشغول به کار هستند و حتی در فیلمی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده، یکی از معاونان رییس آموزش و پرورش میبد، شخصا به امر بلیط فروشی در محل این سینما مبادرت ورزیده است!

شایان ذکر است همزمان با اکران فیلم سلام بمبئی که به اذعان عوامل خود این فیلم رویکردی تجاری و گیشه محور داشته است، فیلم دیگری تحت عنوان «یتیم‌خانه ایران» آماده اکران بود. این فیلم روشنگر و حماسی درباره تاریخ ایران و سختی‌هایی بود که ایرانیان در مقابله با استعمار انگلیس متحمل شدند اما سینمای متعلق به فرهنگیترین نهاد اداری در میبد جایی برای اکران این فیلم نداشت و در عوض مردم را مهمان سناریوی زرد عشقی و رقص و آواز هندی‌ها نمود!
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.