Skip to Content


فولاد میبد ظرف یک ماه آینده تعیین تکلیف می شود


فرماندار میبد با اشاره به مشکلات فولاد میبد گفت: با بررسی ها و پیگیری های انجام شده، برای مسائل و مشکلات این واحد ظرف یک ماه آینده تعیین تکلیف می شود.

به گزارش میبدخبر، حسین فلاح در جلسه بررسی مسائل و مشکلات فولاد میبد با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس، رئیس سازمان خصوصی سازی کشور و هیئت مدیره میبد اظهار داشت: شرایط خاص این شرکت مسائل و مشکلاتی ایجاد کرده که لازم است هرچه سریعتر مورد بررسی قرار گیرد.

وی با اشاره به بلاتکلیفی چند ساله این شرکت عنوان کرد: لازم است مسئولان و دست اندرکاران امر هر چه سریعتر وضعیت این واحد را تعیین تکلیف کنند.

فرماندار میبد همچنین در حاشیه این جلسه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این جلسه بیش از سه ساعت به طول انجامید و مقرر شد یک فرصت دوهفته‌ای به مدیران فعلی داده شود تا یک سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی شرکت فولاد میبد پیدا کنند.

فلاح خاطرنشان کرد: همچنین قرار شد بعد از پایان مهلت دو هفته‌ای، اگر اقدامی صورت نگیرد؛ اقدامات قانونی بعدی در پروسه اجرا قرار گیرد.

وی، از زحمات و پیگیری آیت‌الله اعرافی امام ‌جمعه میبد همچنین دهقانی فیروزآبادی نماینده شهرستان میبد در مجلس در این زمینه قدردانی کرد و اظهار داشت: امیدواریم بعد از گذشت یک ماه آینده مشکل فولاد میبد تعیین تکلیف و رفع شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.