Skip to Content

سیاه‌جامگان هم لیگ برتری شد

فولاديزد اجازه صعود به پاس همدان را نداد/فرار فولاد يزد از سقوط به لیگ دسته یک +جدول وفیلم


پاس همدان مقابل فولاد یزد به تساوی رسید و به علت داشتن تفاضل گل کمتر نسبت به تیم مس رفسنجان از راهیابی به بازی پلی آف باز ماند و فولاد یزد به خاطر تساوی خود و عدم نتیجه گیری تیم های رده پایینی جدول از سقوط به لیگ دسته یک فرار کرد.

به گزارش میبدخبر، در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور یک دیدار در ورزشگاه شهدای قدس همدان برگزار شد .

 

در این دیدار پاس همدان مقابل فولاد یزد به تساوی یک بر یک رسید.

 

گلهای این دیدار را برای پاس در دقیقه 39 محمد صادق کرمی و برای فولاد یزد در دقیقه 83 حمید نعمتی به ثمر رساندند.

 

پاس همدان با این تساوی 37 امتیازی شد و به علت داشتن تفاضل گل کمتر نسبت به تیم مس رفسنجان از راهیابی به بازی پلی آف باز ماند. 

 

در دیگر بازی سرنوشت ساز گروه، پاس همدان در خانه مقابل حریف رده هشتمی خود، فولاد یزد با نتیجه یک بر یک متوقف شد و با توجه به یک امتیازی که مس رفسنجان از دیدار خود به دست آورد فرصت صعود به لیگ برتر را از دست داد.

 


هفته بیست و دوم و پایانی لیگ دسته یک فوتبال (جام آزادگان) با برگزاری بازی های گروه «ب» به پایان رسید و در نهایت سیاه جامگان با تساوی مقابل داماش جواز صعود مستقیم به لیگ برتر را کسب کرد.

 

در یکی دیگر از حساس‌ترین بازی‌ها سیاه جامگان مشهد در خانه خود برابر داماش گیلان رده ششمی به تساوی یک بر یک رسید و با ۳۹ امتیاز به طور مستقیم به لیگ برتر صعود کرد.

 

مس رفسنجان ۳۶ امتیازی هم که چشم به صعود مستقیم به لیگ برتر داشت برابر میهمان خود پارسه تهران با تساوی یک بر یک متوقف شد و با ۳۷ امتیاز به عنوان تیم دوم به پلی آف لیگ برتر صعود کرد.

 

تیم رده یازدهمی شهرداری بندرعباس با یک گل از سد صنعت نفت آبادانی گذشت که با ۳۳ امتیاز در رده چهارم قرار داشت.

 

همچنین شهرداری تبریز که هدایت آن را خداداد عزیزی بر عهده دارد با تساوی دو بر دو برابر گل گهر سیرجان ۲۳ امتیازی متوقف شد اما با این وجود از سقوط به دسته پایین‌تر نجات پیدا کرد. هر چند شاگردان عزیزی باید برای بقا در لیگ یک در دیدار پلی‌آف به مصاف استقلال اهواز بروند.

روز گذشته نیز بازی های گروه الف برگزار شده بود که مس با تساوی برابر آلومینیوم هرمزگان به عنوان تیم دوم به مرحله پلی اف رسید.

 

در یکی دیگر از بازی‌های حساس نساجی مازندران ۳۳ امتیازی که در رده سوم جای گرفته بود در اصفهان به مصاف گیتی‌پسند رفت و با تساوی دو بر دو متوقف شد تا در رده سوم جای گیرد و نتواند به پلی‌آف برسد.

 

همچنین استقلال اهواز که با ۲۶ امتیاز در رده نهم جدول قرار داشت در مقابل فجر سپاسی شیراز، میهمان خود با یک گل پیروز شد و از خطر سقوط به دسته پایین‌تر نجات پیدا کرد. هر چند این تیم باید در مرحله پلی آف به مصاف شهرداری تبریز برود.

 

در دیگر بازی این گروه نیز فولاد نوین اهواز که هفته گذشته صعود خود را به لیگ برتر مسجل کرده است میهمان نفت و گاز گچساران بود و با نتیجه سه بر صفر مغلوب حریف قعر جدولی خود شد.

در دیگر بازی‌های این گروه نیز نتایج زیر رقم خورد:

نیروی زمینی ۲–۰ شهرداری اردبیل

تربیت نوین یزد ۰–۰ ایران‌جوان بوشهر

 

خلاصه بازی پاس - فولاد یزد (ویدیو)

انتهای پیام/عLoading the player...رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.