Skip to Content

با پیگیری های فرماندار میبد؛


در دیدار فرماندار و مدیر عامل باشگاه فوتسال صنایع میبد با رییس کمیته فوتسال کشور با دریافت امتیاز حضور فوتسال میبد در لیگ دسته دو کشور موافقت شد.

حسین فلاح فرماندار میبد در گفت و گو با خبرنگار میبد خبر در خصوص این نشست مشترک بیان داشت: جلسه ای جهت بررسی فوتسال میبد با حضور علی کفاشیان رییس کمیته فوتسال کشور، عباس ترابیان رئیس کمیته فنی توسعه فوتسال، حسین شمس سرمربی اسبق تیم‌ملی فوتسال و عرفان کریم بیکی مدیرعامل باشگاه فوتسال صنایع میبد در محل فدراسیون برگزار شد.

وی افزود: در این نشست درخواست دریافت امتیاز حضور فوتسال میبد در  لیگ دسته دو کشور مطرح شد که پس از بحث و بررسی با آن موافقت شد و فوتسال میبد سهمیه حضور در لیگ دسته دو کشور را کسب کرد. مسابقات لیگ دسته دو کشور نیز آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

فلاح در باره دستاورد دیگر این نشست مشترک اظهار داشت: در این جلسه همچنین برای مسابقات فوتسال امید های کشور که به صورت منطقه ای برگزار می شود شهرستان میبد به عنوان میزبان این مسابقات پیشنهاد شد که موافقت لازم از رییس کمیته فوتسال کشور بدست آمد و قرار شد عباس ترابیان رئیس کمیته فنی توسعه فوتسال در چند روز آینده بازدیدی از مجموعه ورزشی میبد داشته باشند.

فرماندار میبد در پایان گفت: در این نشست عرفان کریم بیکی مدیرعامل باشگاه فوتسال صنایع میبد طی جلسه ای جداگانه با حسین شمس سرمربی اسبق تیم‌ملی فوتسال دیدار و در رابطه با انتخاب و معرفی گزینه های پیشنهادی برای سرمربی گری این باشگاه بحث و بررسی و تبادل نظر شد که ان شا الله تا چند روز آینده نیز سرمربی این باشگاه انتخاب و معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.