Skip to Content

سردار جعفری:


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ایران هیچ نوع سلاحی به طور مستقیم به غزه نفرستاده است، گفت: ما تنها تکنولوژی و فناوری خود را در بعد نظامی به غزه و دیگر ملل محروم و مسلمان که در مقابل زورگویان و مستکبران مقابله می‌کنند انتقال داده و خواهیم داد.

سردار جعفری فرمانده کل سپاه امروز چهارشنبه در حاشیه افتتاح سامانه تصویری بسیج در جمع خبرنگاران مقاومت را تنها راه نجات مردم غزه دانست و گفت: اگر کوچکترین سازشی با اسرائیل غاصب داشته باشند به ضررشان تمام می شود و پیروزی با چشیدن مزه شیرین مقاومت میسر خواهد شد.   وی افزود: ما اطمینان داریم مردم غیرو و مسلمان غزه تا آخرین قطره خونشان در مقابل رژیم ددمنش اسرائیل مقاومت خواهند کرد.   فرمانده کل سپاه همچنین در پاسخ به این سوال که آیا ایران به غزه سلاح می‌فرستد گفت: ایران برای کمک به مسلمین و مظلومان جهان برای مقابله با زورگویان و نظام استکباری کمک تکنولوژیکی و فناوری دارد و کاری هم در غزه انجام دادیم بر همین منوال است.   وی با تاکید بر اینکه ایران به غزه سلاح نفرستاده است گفت: ما نمی‌توانیم به غزه موشک بفرستیم اما انتقال تجربه و انتقال فناوری را با همه ملل محروم از جمله غزه انجام داده‌ایم.   سردار جعفری همچنین در مورد موشک فجر 5 گفت: ما این موشک ها را به طور مستقیم به غزه نفرستاده‌ایم بلکه فناوری آن از ایران به مقاومت منتقل شده است و مقدار بی‌شماری از این موشک‌ها در حال تولید است.   وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا ایران مخالف آتش بس در غزه است گفت: ما خواهان برقراری آتش بس به نفع مردم غزه هستیم و این آتش بس باید همراه با اقتدار باشد. منبع:مهر    رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.