Skip to Content


فعال عرصه روابط عمومی بر روی تخت بیمارستان


وی یکی از فعالین روابط عمومی بود که تعامل بالایی با رسانه های شهرستان داشت.

حبیب فلکیان یکی از فعالان عرصه روابط عمومی شهرستان میبد در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید دکتر رهنمون یزد بستری شد.

به گزارش خبرنگار میبدخبر، وی که یکی از کارمندان با اخلاق و پرتلاش شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد در این چند سال گذشته در عرصه روابط عمومی بود، شب گذشته در اثر خونریزی مغزی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید دکتر رهنمون یزد (فرخی) بستری شد.

گفتنی وی چندی است که از سمت خود برکنار شده و به عنوان مدیر درمانگاه یخدان مشغول به فعالیت است. وی یکی از فعالین روابط عمومی بود که تعامل بالایی با رسانه های شهرستان داشت.

وی تا چندی پیش مسوولیت روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد را بر عهده داشت که در تاریخ ۱۳۹۳/۰۹/۲۰ طی یک ابلاغ داخلی به شماره ۱۷/۱/۱۹۱۸۴۰/پ  توسط سرپرست دستگاه متبوعش از این سمت کنار گذاشته شد.

 میبدخبر برای این فعال رسانه ای از درگاه خداوند سلامتی وی را خواستار است.

 

رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 4.25 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.