Skip to Content

معاون فرماندار میبد:


موسوی معاون فرماندار میبد گفت: از روز شنبه هفدهم خردادماه ۲۰ ایستگاه برداشت آب در سطح شهر میبد فعال خواهد شد.

به گزارش میبدخبر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد اذعان داشت: در نشست شورای تامین شهرستان مقرر شد برداشت آب از ایستگاه های سطح شهر مشروط به رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از دستکش توسط شهروندان مجاز گردد.

سیدبهروز موسوی تصریح کرد: از روز شنبه هفدهم خردادماه ۲۰ ایستگاه برداشت آب در سطح شهر میبد فعال خواهد شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد با تاکید بر استفاده شهروندان از دستکش یکبار مصرف در هنگام برداشت آب، افزود: با توجه به احتمال بسیار بالای انتقال ویروس کرونا از طریق دست و نیز تجمع شهروندان برای برداشت آب، رعایت فاصله گذاری و استفاده از دستکش بسیار مورد تاکید است.
وی در پایان اظهار داشت: با توجه به حساسیت موضوع برداشت آب، در صورتیکه شهروندان موارد بهداشتی را رعایت نکنند، برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا، ممکن است برداشت آب از ایستگاه های سطح شهر ممنوع گردد، لذا رعایت فاصله گذاری و استفاده از دستکش یکبار مصرف بسیار مورد انتظار است.

آرمان

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.