Skip to Content

طی مراسمی با حضور مسئولین میبد؛


مراسم تقدیر از فعالان ستاد خدمات سفر میبد با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان در اردوگاه آیت الله خامنه ای بنستان برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، در مراسم تجلیل از خادمان و فعالان ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی سال 97 که در اردوگاه آیت الله خامنه ای بنستان برگزار شد از فعالان این ستاد در شهرستان میبد تقدیر به عمل آمد.

حسین فلاح فرماندار میبد در این مراسم با اشاره به اهمیت و جایگاه صنعت کردشگری در توسعه و رونق اقتصادی میبد گفت: صنعت گردشگری به عنوان صنعت مولد و درآمدزا در ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی نقش بسزایی دارد که با توجه به موقعیت خاص شهرستان و زیرساخت های تاریخی و فرهنگی باید با فراهم ساختن امکانات و جذب سرمایه ها، بهره وری از این صنعت را در میبد افزایش داد.

وی افزود: میبد ظرفيتهاي بسيار زيادي در زمينه هاي گردشگري، سرمايه گذاري و نيروي انساني دارا مي باشد و ميراث فرهنگي و دیگر نهادهای شهرستان مي توانند سرمايه گذران را جذب کرده و به هر صورت ممکن اطمينان و اعتماد آنان را جذب کند.

فلاح در پایان ضمن تقدير و تشكر از فعاليتهاي شبانه روزي اعضاء ستاد در طول ايام تعطيلات نوروز امسال كه نتايچ و رضايتمندي مطلوبي را در پي داشت، گفت: تداوم اين هم انديشي و كار دسته جمعي در مناسبتهاي مختلف سال، چشم انداز خوبي را براي توسعه گردشگري میبد نويد مي دهد.

در پایان این مراسم لوح یادبودی به مسئولین، اعضا و فعالین ستاد خدمات سفر میبد به رسم یادبود اهدا شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.