Skip to Content

هدایی شهردار میبد در دیدار با کارگران فضای سبز:


شهرداری ماهانه مبلغ بالایی بابت رفت و روب و فضای سبز هزینه می کند ولی متاسفانه این فضای سبز در خور این شهر و شهروندان آن نیست، بایستی علت کم کاری و بروز این مشکلات در فضای سبز مشخص شود.

هدایی شهردار میبد با کارگران بخش فضای سبز میبد در پارک بهاران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش میبدخبر به نقل از روابط عمومی شهرداری میبد: در این دیدار دوستانه و صمیمی، هدائی شهردار میبد، جوادیان عضو شورای اسلامی شهر میبد و مهدوی مسئول شرکت پیمانکار فضای سبز پای درد و دل کارگران فضای سبز نشستند و از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شدند.

هدائی در این دیدار ضمن خسته نباشید به کارگران فضای سبز شهرداری گفت: من اینجا هستم تا از مشکلات شما مطلع شدم و از طرف دیگر بابت عدم رفت و روب و فضای سبز نامناسب شهر، از شما گلایه کنم.

شهردار در ادامه عنوان کرد: شهرداری ماهانه مبلغ بالایی بابت رفت و روب و فضای سبز هزینه می کند ولی متاسفانه این فضای سبز در خور این شهر و شهروندان آن نیست، بایستی علت کم کاری و بروز این مشکلات در فضای سبز مشخص شود.

پس از صحبت های شهردار، کارگران مشکلات خود را کم بودن و یا نبودن اضافه کاری، نداشتن سنوات، در نظر نگرفتن سابقه کار و وجود کارگرانی که توانایی کار کردن را ندارند، عنوان کردند و مسئول شرکت پیمانکار در خصوص این مشکلات به کارگران توضیحاتی را ارائه نمود.

هدائی از مسئول شرکت خواست تا با دسته بندی اصولی کارگران، آنها را به سمت کار بهینه و پرهیز از اتلاف وقت هدایت کند.

رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 2.25 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.