Skip to Content

همزمان با سراسر کشور؛


راهپیمایی بزرگ عفاف و حجاب به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب 21 تیرماه در شهرستان میبد برگزار می شود.

به گزارش میبد خبر، معاون فرماندار میبد در جلسه‌ای‌ که به مناسبت گرامی داشت هفته حجاب و عفاف برگزار شد گفت: هفته حجاب و عفاف یادآور واقعه تلخ مسجد گوهرشاد و حمله رژیم سفاک رضاخان قلدر به معترضین کشف حجاب در ۲۱ تیرماه سال ۱۳۱۵ است.

 سید محسن فلاح افزود: این واقعه تاریخی باعث شد ملت ایران بیشتر به عمق فرهنگ عفاف و حجاب پی ببرند و با رعایت موازین اسلامی، آن را به‌عنوان فرهنگ و الگوی برتر اسلامی ایرانی در جامعه وجهان معرفی کنند.

فلاح تصریح کرد: برای گرامی داشت هفته حجاب و عفاف در شهرستان میبد تجمع و راهپیمایی عظیم خواهران و برادران، فردا چهارشنبه ۲۱ تیرماه، بعد از تجدید بیعت با شهدای گمنام در امام‌زاده سید صدرالدین قنبر به سمت پارک فلسطین برگزار خواهد شد.

معاون فرماندارمیبد با دعوت از همه اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی، در حمایت از فرهنگ عفاف و حجاب اسلامی در جامعه گفت: زنان و مردان و دختران و پسران ما هرگز اجازه نخواهند داد عده‌ای قلیل که دنبال ترویج فرهنگ غرب و لااوبالی گری در جامعه هستند؛ ارزش‌های ناب اسلامی و حجاب و عفاف آسیب ببیند.

فلاح تصریح کرد: فردا چهارشنبه فریاد زنان و دختران پاک‌دامن ما در حمایت از عفاف و حجاب در فضای شهر طنین‌انداز خواهد شد تا کسانی که تفکر غرب‌گرایی را در سرمی پرورانند و فرهنگ حجاب اسلامی را زیر سؤال می‌برند به‌روشنی، پایبندی ملت ایران را در فرهنگ ریشه‌دار اسلامی لمس کنند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.