Skip to Contentامسال روز عاشورا و 13 آبان روز استکبار ستیزی جهانی و روز برائت از یزیدیان زمان همزمان با سراسر کشور در میبد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: امسال روز عاشورا و 13 آبان روز استکبار ستیزی جهانی و روز برائت از یزیدیان زمان همزمان با سراسر کشور در میبد برگزار شد.

این برنامه از ساعت 9 صبح روز عاشورا با حضور مسئولین شهرستان و با سخنرانی امام جمعه میبد در حسینیه اعظم شهیدیه شروع شد. هیئت علی اکبر(ع) بسیج دانش آموزی و دانشجویی به صورت منسجم در این مراسم شرکت نمودند.

در این برنامه در کنار کتل ها و مراسم عزاداران هر ساله حسینی پرچم ها و نمادهای استکبار آمریکائی، اسرائیل و انگلیس به آتش کشیده شد و فریاد مرگ بر آمریکا، اسرائیل و انگلیس در فضای مراسم طنین انداز شد.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 3.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.