Skip to Content

کودک بر اثر ریزش سقف در یزد جان باخت

فرو ریختن سقف منزل روی دختربچه دو ساله در یزد


فرمانده انتظامی شهرستان یزد گفت : براثر فرو ریختن سقف چوبی یك منزل دختر بچه 2 ساله جان خود را از دست داد.

به گزارش میبد خبر،  فرمانده انتظامی شهرستان یزد گفت : براثر فرو ریختن سقف چوبی یك منزل دختر بچه 2 ساله جان خود را از دست داد.

 

 سرهنگ یوسف سپهوند با بیان این خبر اظهارداشت : خبر فرو ریختن سقف چوبی یك منزل و فوت كودك دو ساله در بلوار صابر یزدی از طریق مركز فوریت های پلیسی 110 اعلام شد.وی افزود: با حضور ماموران كلانتری 12 "قائم" و عوامل امدادی در محل حادثه جسد كودك از زیر آوار بیرون آورده شد.


سپهوند تصریح کرد: متاسفانه در این حادثه دختر بچه دو ساله به نام "نازگل. س" بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.فرمانده انتظامی شهرستان یزد گفت: بنا به اظهارات پدر این خانواده، آنها برای انجام كاری در بیرون از ساختمان بودند كه متوجه فرو ریختن سقف چوبی منزل بر روی دختر دو ساله اشان می شوند.


این مقام انتظامی یادآور شد: با دستور مقامات قضائی، جسد به پزشكی قانونی منتقل شد و تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد.
انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.