Skip to Content

دقایقی پیش صورت گرفت

فرود اضطراری هواپیمای چرخ شکسته در یزد/ جان مسافران هواپیما به لب رسید


هواپیمای مسافربری یزد به مقصد مشهددقایقی پیش به علت نقص فنی به زمین نشست و مسافران معترض این پرواز هم اکنون در سالن فرودگاه یزد سرگردان می باشند.

به گزارش میبدخبر به نقل از یزد امــــروز، دقایقی پیش هواپیمای  مسافربری یزد به مشهد  به علت نقص فنی به زمین نشست و مسافران معترض  این پرواز هم اکنون در سالن فرودگاه یزد سرگردان می باشند.

 

شنیده ها حاکی از این است که این هواپیمای  مسافر بری یزد به مقصد  مشهد  در حال اوج گیری برای پرواز با شکسته شدن چرخ های جلوی هواپیما  مواجهه می شود و خوشبختانه با کنترل سریع و به موقع به زمین می نشیند.


بنابراین گزارش  اگر چه  همه مسافرین این پرواز از هواپیما به سلامت  پیاده شدند اما گویا این نقص فنی مرگبار  نارضايتي و سرگردانی مسافران  در سالن پرواز یزد  به دنبال داشته است.

انتهای پیام/

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.