Skip to Content

ساعاتی پیش؛

فرودگاه جده اجازه فرود به پرواز ایران ایر نداد


فرودگاه جده اجازه فرود به پرواز 747 از اصفهان به جده را نداد.

به گزارش یزد رسا، ساعاتی پیش یک فروند هواپیمای بوینگ 747 ایران ایر با 290 مسافر از مبدا اصفهان به سمت جده پرواز کرد اما مسوولان فرودگاه اجازه فرود به هواپیمای ایرانی نداد.

 

یک منبع مطلع در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره علت عدم اجازه فرود به هواپیمای فرودگاه جده گفت: در حالی که هواپیمای ایرانی از فضای آسمان کویت عبور کرده بود و وارد فضای عربستان شده بود، مسئولان فرودگاه جده اجازه فرود ندادند و عنوان کردند که این تایپ هواپیما با این رجیستر مجوز برای فرود را نگرفته است.

 

وی با بیان اینکه مسوولان فرودگاه جده علت را مسایل فنی اعلام کرده‌اند، گفت: هرچند مسوولان فرودگاه جده علت عدم رجیستر را نداشتن مجوز اعلام کردند اما شرکت ایران ایر از قبل مجوز را دریافت کرده بود.

 

وی درباره شرایط حال حاضر مسافران این هواپیما گفت: پرواز 747ایران ایر از جده به اصفهان و از اصفهان به فرودگاه امام خمینی (ره) باز می گردد.

 

این مقام مطلع اظهار کرد: دقایقی پیش مسوولان ایران ایر، هواپیمای جایگزینی برای سفر به جده را درنظر گرفتند که این هواپیما فرودگاه حضرت امام را به جده ترک کرد.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.