Skip to Content

در آستانه افتتاح پارک بانوان:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد بطور سرزده از روند اجرایی پارک بانوان بازید کرد+تصاویر پارک


...در این بازدید، شهردار محترم نیز از قبل در آن مکان حضور داشت، ضمن ارائه گزارشی از مراحل احداث و پیشرفت این مجموعه، از تلاش مجموعه شهرداری برای افتتاح این مجموعه در نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش میبد خبر، این بازدید که صبح امروز بصورت سرزده صورت گرفت، فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد به طور مستقیم در جریان روند اجرایی و مراحل پیشرفت احداث پارک بانوان قرار گرفت.

در این بازدید، شهردار محترم نیز از قبل در آن مکان حضور داشت، ضمن ارائه گزارشی از مراحل احداث و پیشرفت این مجموعه، از تلاش مجموعه شهرداری برای افتتاح این مجموعه در نیمه شعبان خبر داد.

فلاح ضمن تشکر از شهردار و مجموعه شهرداری، احداث پارک بانوان را ار آرزوها و نیازهای واقعی بانوان شهرستان برشمرد و خواهان برنامه ریزی برای اجرای برنامه های ورزشی، تفریحی و فرهنگی در این مجموعه شد.

گفتنی است، پارک بانوان در ضلع شمالی پارک بهاران میبد احداث گردیده است.
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 2.75 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.