Skip to Contentفرمانده جدید پایگاه بسیج امام سجاد(ع) خانقاه با حضور فرمانده نیروی مقاومت بسیج ناحیه میبد معرفی شد.

به گزارش میبد خبر، مصطفی بهشتی فرمانده سپاه میبد در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج امام سجاد(ع) خانقاه بیان داشت: بسیجی با بصیرت بر اساس نیازهای جامعه ورود پیدا کرده و با نگاه خدمت‌رسانی به جامعه و انقلاب گام‌های مؤثری برداشته است و بسیج موتور متحرک انقلاب است و هرجا که نیاز باشد ورود پیدا می‌کند.

وی با بیان این که بسیج از ظرفیت های بالایی برخوردار است، گفت: با فعال شدن پایگاه بسیج می توان در جهت کاهش آسیب ها گام های بلندی برداشت.

فرمانده سپاه میبد در این مراسم با تقدیر از فعالیتهای صورت گرفته در این پایگاه ابراز داشت:  پایگاه بسیج یک امانت است و فرماندهان پایگاه این امانت را با هدف جذب نیرو پیش می برند.

وی گشت های محله محور، اردوهای جهادی و رسیدگی به آسیب های اجتماعی مثل طلاق و اعتیاد را اولویت کار پایگاه های بسیج در سال آینده بیان داشت.

در پایان این مراسم طی حکمی حامد فقیهی بعنوان فرمانده جدید پایگاه بسیج امام سجاد(ع) خانقاه معرفی شد و از زحمات محسن مومن زاده فرمانده قبلی پایگاه تقدیر و وی بعنوان جانشین فرماندهی حوزه مقاومت بسیج 4 حضرت مهدی (عج) معرفی شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.