Skip to Content

با حضور فرمانده سپاه الغدیر استان یزد؛

فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج میبد معرفی شد+ تصاویر


آئین تودیع و معرفه فرمانده سپاه میبد با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، آیین تودیع و معارفه فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میبد با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور، سردار جمیری فرمانده سپاه الغدیر، سرهنگ علیزاده فرمانده تیپ مردم پایه ۱۸ الغدیر استان یزد، فرماندهان سپاه نواحی استان، فرماندار میبد، مسئولین پایگاه‌های بسیج و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و روسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی  در سالن شهدای بسیج میبد برگزار شد.

در این آیین ازخدمات سرهنگ پاسدار امیر فلاح تقدیر و سرگرد پاسدار مصطفی بهشتی به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میبد معرفی شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.