Skip to Content

همزمان با شب نیمه شعبان؛


مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج 4 حضرت مهدی (عج) با حضور سرهنگ پاسدار بهشتی فرمانده سپاه میبد برگزار شد.

به گزارش میبدخبر، مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج 4 حضرت مهدی (عج) با حضور سرهنگ پاسدار بهشتی فرمانده سپاه میبد مدیران و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت این حوزه در سالن جلسات فرماندهی حوزه 4 برگزار شد.

 
در این مراسم سرهنگ پاسدار مصطفی بهشتی از زحمات برادر بسیجی محسن ابوالحسنی تقدیر و تشکر کرد و سرگرد پاسدار جعفر اکبر زاده به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج 4 حضرت مهدی (عج) معرفی شد.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.