Skip to Content

اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخابات در میبد مشخص شد

فرماندار میبد: رعایت قانون و حفظ رأی مردم خط قرمزهای ستاد انتخابات در میبد است


سومین جلسه هماهنگی انتخابات با حضور فرماندارمیبد و 30 نفر از معتمدین این شهرستان برگزار شد.

به گزارش میبدخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، در این جلسه 8 نفر اعضای اصلی هیئت اجرایی و 5 نفر به‌عنوان علی‌البدل انتخاب شدند.

فرماندارمیبد در این جلسه هیئت اجرایی و نظارت را دو بازوی برگزاری انتخابات بیان کرد و افزود: یکی از وظایف اصلی هیئت اجرایی و نظارت که دو بازوی اصلی برگزاری انتخابات هستند حفظ وصیانت از رأی مردم است.

حسین فلاح رعایت قانون و حفظ رأی مردم و برگزاری انتخابات سالم و بی حاشیه را خط قرمزهای ستاد انتخابات در شهرستان میبد خواند و تصریح کرد: اگر در این مسیر تخلفی اتفاق افتاد به امور قضایی معرفی می‌شوند.

فلاح با تأکید بر اینکه صیانت از رأی مردم سرلوحه هیئت اجرایی و نظارت است افزود: اگر کاندیداها و یا طرفدارانشان به هر دلیلی از این خط قرمزها عبور کنند و قانون را زیر پا بگذارند با آن‌ها برخورد قهری و قضایی خواهد شد.

فرماندارمیبد گفت: با همکاری خوبی که بین هیئت اجرایی و نظارت وجود دارد امروز 8 نفر اعضای اصلی هیئت اجرایی و 5 نفر از اعضای علی‌البدل مشخص شدند.

فلاح افزود: امیدواریم با توجه به برنامه زمان‌بندی که برای انتخابات مشخص‌شده است با همکاری و همیاری که وجود دارد بتوانیم با حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی و رعایت و حفظ قانون که از وظایف اصلی ماست انتخابات خوب، سالم و با حضور حداکثری برگزار کنیم.

نادعلی نامجو رئیس هیئت نظارت بر انتخابات در شهرستان میبد هم بر انتخابات پرشور، باشعور و بانشاط تأکید کرد و گفت: هیئت نظارت و هیئت اجرایی صیانت از رأی مردم را وظیفه خود می‌داند و همه تلاش خود را به کارخواهی گرفت تا امانت‌دار مردم باشیم و چیزی که در صندوق می‌رود و مردم رأی می‌دهند همان را به مردم اعلام کنیم.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.