Skip to Content

اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخابات در میبد مشخص شد

فرماندار میبد: رعایت قانون و حفظ رأی مردم خط قرمزهای ستاد انتخابات در میبد است


سومین جلسه هماهنگی انتخابات با حضور فرماندارمیبد و 30 نفر از معتمدین این شهرستان برگزار شد.

به گزارش میبدخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، در این جلسه 8 نفر اعضای اصلی هیئت اجرایی و 5 نفر به‌عنوان علی‌البدل انتخاب شدند.

فرماندارمیبد در این جلسه هیئت اجرایی و نظارت را دو بازوی برگزاری انتخابات بیان کرد و افزود: یکی از وظایف اصلی هیئت اجرایی و نظارت که دو بازوی اصلی برگزاری انتخابات هستند حفظ وصیانت از رأی مردم است.

حسین فلاح رعایت قانون و حفظ رأی مردم و برگزاری انتخابات سالم و بی حاشیه را خط قرمزهای ستاد انتخابات در شهرستان میبد خواند و تصریح کرد: اگر در این مسیر تخلفی اتفاق افتاد به امور قضایی معرفی می‌شوند.

فلاح با تأکید بر اینکه صیانت از رأی مردم سرلوحه هیئت اجرایی و نظارت است افزود: اگر کاندیداها و یا طرفدارانشان به هر دلیلی از این خط قرمزها عبور کنند و قانون را زیر پا بگذارند با آن‌ها برخورد قهری و قضایی خواهد شد.

فرماندارمیبد گفت: با همکاری خوبی که بین هیئت اجرایی و نظارت وجود دارد امروز 8 نفر اعضای اصلی هیئت اجرایی و 5 نفر از اعضای علی‌البدل مشخص شدند.

فلاح افزود: امیدواریم با توجه به برنامه زمان‌بندی که برای انتخابات مشخص‌شده است با همکاری و همیاری که وجود دارد بتوانیم با حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی و رعایت و حفظ قانون که از وظایف اصلی ماست انتخابات خوب، سالم و با حضور حداکثری برگزار کنیم.

نادعلی نامجو رئیس هیئت نظارت بر انتخابات در شهرستان میبد هم بر انتخابات پرشور، باشعور و بانشاط تأکید کرد و گفت: هیئت نظارت و هیئت اجرایی صیانت از رأی مردم را وظیفه خود می‌داند و همه تلاش خود را به کارخواهی گرفت تا امانت‌دار مردم باشیم و چیزی که در صندوق می‌رود و مردم رأی می‌دهند همان را به مردم اعلام کنیم.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.