Skip to Content


فرماندار میبد با صدور پیامی از حضور حماسی مردم شهرستان در انتخابات تقدیر و تشکر کرد


فرماندارمیبد در پی حضور گسترده مردم شهرستان میبد در انتخابات پیامی صادر کرد.

به گزارش میبد خبر، در پی حضور پرشور و گسترده مردم فهیم و شایسته شهرستان میبد در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا، فرماندار میبد با صدور پیامی از حماسه آفرینی مردم تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام "حسین فلاح" فرماندارمیبد به شرح ذیل است:

انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، حقیقتاً، تجلی اراده ملی بود که چشم جهانیان را یک‌بار دیگر به حماسه‌آفرینی ملت ایران خیره کرد.

مردم عزیز و شریف میبد هم در این حماسه‌آفرینی با مشارکت بالا و حضور گسترده و باشکوه، نقش خود را به‌خوبی ایفا کردند و نشان دادند که پای ارزش‌های اسلامی هستند.

این‌جانب این تجلی اراده و افتخارآفرینی را نخست به پیشگاه مقام معظم رهبری، ملت ایران و مردم شریف میبد که حقیقتاً پیروز اصلی این حرکت ملی ملت ایران هستند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

باید اذعان کرد؛ که انتخابات نماد دموکراسی و مردم‌سالاری دینی است که در انقلاب اسلامی پدید آمد و برگزاری سالم آن در هر دوره، روح جامعه را صیقل و در مسیر توسعه و آبادانی کشور قرار می‌دهد.

امیدوارم، فضای شهرمان، بعد از اعلام منتخب ملت ایران به‌عنوان رئیس‌جمهور و نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا، بیش از گذشته و باتدبیر در جهت سعادت و وحدت و یکپارچگی به سمت فتح قله‌های بلند علمی، اقتصادی و رفع موانع و مشکلات پیش می‌رود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.