Skip to Content


فرماندارمیبد روز پاسدار را به نیروهای سپاه پاسداران تبریک گفت


فرماندارمیبد صبح امروز با حضور در ستاد ناحیه مقاومت بسیج، پادگان نبی اکرم و گردان امام حسین (ع) این شهرستان، سوم شعبان میلاد باسعادت سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار را به همه بسیجیان و کارکنان نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و پایوران پادگان نبی اکرم تبریک گفت.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی  فرمانداری میبد، حسین فلاح در جلسه شورای پادگان نبی اکرم میبد، امنیت را در سایه اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی کشور خواند و گفت: اگر زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای نظامی و ارزشی ما زیر چتر ولایت و رهبری نبود امروز ایران اسلامی در منطقه امنیت نداشت.

فلاح با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز گفت: برگزاری انتخابات سالم و با حضور حداکثری در 29 اردیبهشت نخستین اولویت کشور است.

فرماندارمیبد افزود: دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب، در داخل و خارج به دنبال کمرنگ کردن انتخابات هستند.

وی تصریح کرد: همه ما برای تعیین سرنوشت کشور باید با بصیرت سیاسی و هوشیاری، اصلح‌ترین فرد را انتخاب کنیم که بتواند با پایبندی به قانون، تعهد و تخصص، چهار سال سکان مدیریت کشور را به دست گرفته و کشور را به سمت سعادت و ارزش‌های الهی و عبور از بحران‌های اقتصادی پیش ببرد.

فرماندارمیبد همچنین بر پرهیز از محله گرایی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تأکید کرد و گفت: مردم باید افرادی را انتخاب کنند که توانایی مدیریت و برنامه‌ریزی مناسب برای توسعه و آبادانی همه نقاط شهر را داشته باشند.

فلاح خاطرنشان کرد: شهرستان میبد برای نخستین بار در این دوره انتخابات شورای اسلامی شهرمیبد را به‌صورت تمام مکانیزه برگزار می‌کند که امیدواریم این حرکت در دوره‌های آینده به‌صورت کامل برگزار شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.