Skip to Content


فردا سه شنبه؛ سخنرانی سعید جلیلی در میبد


دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی فردا سه شنبه ۳۱ فروردین ضمن حضور در یادواره شهدای دانشجو میبد در مصلی بزرگ آیت الله اعرافی، به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

به گزارش "میبدخبر"، یادواره شهدای دانشجو به میزبانی بسیج دانشجویی دانشگاه آیت الله حایری میبد عصر روز فردا سه شنبه ۳۱ فروردین با سخنرانی سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مداحی محسن محمدی پناه در محل مصلای آیت الله اعرافی میبد برگزار می شود.

جریان‌شناسی سیاسی و تحلیل اوضاع منطقه و سیاست داخلی و خارجی جمهوری اسلامی و نیز روایتگری دفاع مقدس از موضوعات این یادواره است.

photo_2016-04-19_11-38-59
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.