Skip to Content

موسسه قرآنی ریحانه النبی برگزار می کند:

فردا سه شنبه، برگزاری دو همایش ویژه بانوان در میبد+پوستر


به همت موسسه قرآنی ریحانه النبی شهرستان میبد فردا چهارشنبه و با حضور سرکار خانم «مریم ادیب» دو برنامه ویژه بانوان در دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار خواهد شد.

به گزارش "میبدخبر"، در برنامه فردا صبح (ساعت ۹ تا ۱۱) همایش «چگونه مشاور خود باشیم؟» و در برنامه فردا بعدازظهر (ساعت ۱۷ تا ۱۹) همایش «نسل توحیدی» در مکان یادشده برگزار خواهد گردید.

همچنین موسسه قرآنی ریحانه النبی میبد طی روزهای ۱۵، ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت، سومین دوره «در محضر قرآن» را با محوریت تدبر در قرآن، تربیت کودک و نوجوان، مهارتهای تفکر و خانواده قرآنی در مکان این موسسه برگزار خواهد نمود.

اساتید این دوره خانمها مریم ادیب و نرگس ضرغامی فر از مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران می باشند

ریحانه قرآن نبی

.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.