Skip to Content

کارشناس پیش‌بین هواشناسی یزد

فردا آسمان استان بارانی می‌شود/ کاهش 12 درجه‌ای‌ دمای یزد در هفته جاری


کارشناس پیش بین اداره کل هواشناسی یزد با اشاره به کاهش دمای استان از اواسط هفته جاری،‌ گفت: از فردا یک شنبه سوم دی ماه آسمان استان یزد بارانی می‌شود.

به گزارش میبد خبر، «محمدرضا شیرغلامی» با اشاره به وضعیت ناپدار جوی در استان یزد، اظهار کرد: در 24 ساعته گذشته گرم‌ترین نقطه استان شهرستان بافق با 17 درجه و سردترین نقطه ده‌بالا با منفی شش درجه سانتی‌گراد گزارش شده است.

وی افزود: بر اساس اطلاعات به دست آمده پیش بینی می شود از فردا یکشنبه سوم بهمن ماه به مدت سه روز  هوای استان یزد تحت تأثیر موج ناپایدرا جوی قرار می‌گیرد.

کارشناس پیش بین اداره کل هواشناسی یزد افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید، در برخی از ساعات بارش باران و برف و گاهی مه آلود را از جمله تغییرات آب و هوایی نقاط مختلف استان برای روزهای آینده دانست و بیان کرد: از دوشنبه چهارم بهمن ماه استان یزد با کاهش چشم‌گیر هشت تا 12 درجه دما مواجه می‌شود.

شیرغلامی تصریح کرد: با اشاره به کاهش دمای هوای یزد از اواسط هفته جاری، هوایی سرد همراه با یخبندان برای روزهای آینده استان پیش‌بینی می‌شود.

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.