Skip to Content

جدال صدرنشینان؛

فرانتک اشکذر هم حریف «مهربد میبد» نشد


عصر روز گذشته ورزشگاه شهید چمران میبد، میزبان بازی تیم های فوتبال فرانتک اشکذر و مهربد میبد وبود.

به گزارش میبد خبر، عصر روز گذشته ورزشگاه شهید چمران میبد، میزبان  بازی تیم های فوتبال فرانتک اشکذر و مهربد میبد وبود.

در این بازی، علی‌محمد دهقانی، سرمربی تیم فرانتک، مهدی پورابوالحسنی، حسین دهقانی، مصطفی دهقانی، رضا نخعی، احمد پورحسینی، جلال غلامزاده، مجتبی مهرابی، هادی حسینی، نادر متین گوهر، حسن خلیلیان، مجتبی قدیری را به میدان فرستاد.

تیم فوتبال مهربد میبد توانست در این دیدار حساس در نیمه دوم توسط  محسن آزموده  به گل برسد ولی این گل  در دقیقه ۷۸ توسط رضا نخعی بازیکن تیم فرانتک اشکذر پاسخ داده شد.

در ادامه تیم مهربد توانست در دقیقه ۸۴ از دفاع نه‌چندان خوب فرانتک در این بازی استفاده کند و از روی اشتباه بازیکنان فرانتک اشکذر و هوشیاری محسن آزموده به گل دوم دست یابد.

گفتنی است تیم فوتبال مهربد میبد توانست بااین پیروزی ارزشمند که برابر تیم فرانتک کسب کرد در ۴ هفته به پایان مسابقات، قهرمانی خود در لیگ برتر استان را مسجل کند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.