Skip to Content

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد؛

فراخوان شناسایی هنرمندان، شاعران و نویسندگان شهرستان میبد


فراخوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد به منظور جمع آوری و بروز نمودن بانک اطلاعاتی اهالی فرهنگ و هنر شهرستان میبد.

به گزارش میبد خبر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد در نظر دارد، اقدام به جمع آوری و بروز نمودن بانک اطلاعاتی اهالی فرهنگ و هنر شهرستان میبد نماید.

لذا هنرمندان، شاعران و نویسندگان گرامی می توانند ضمن دانلود و تکمیل فرم پیوست (فرم شماره یک) به همراهی کپی کارت ملی و یک قطعه عکس به این اداره مراجعه نمایند. یا مدارک فوق (شامل فرم تکمیل شده+کپی کارت ملی + عکس) را به نشانی meybodfarhang@gmail.com ارسال فرمایند.

شماره تماس جهت اخذ اطلاعات بیشتر: 32323667-09122064190 (عباس ولی اللهی)

 روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میبد

برای دریافت فرم کلیک کنید
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.